bolak

Jdou obnovit prázdné složky?

Smazal jsem si asi 20 prázdnejch složek a potřeboval bych je obnovit, jde to nějak?

Ale vážně :)

(zkoušel jsem recuvu a pandoru a nic)

Odpovědi
anonym

tak je vyber z koše, dostanou se na původní místo,

mosoj

Pokud jsi nevysypal koš tak se tam nalézají a pak jak píše SMV.

Pokud byly prázdné tak si můžeš zase složky vytvořit a o nic jsi nepřišel ??????

anonym

pokud nepomohly uvedené prg, tak jedině růčo přidat složku. Už došlo k přepsání na HD.

bolak

česílko: jde o to že jsem tam měl asi 40 prázdnejch složek, který byly určitým způsbem pojmenovaný – šlo o složky k seriálům, který jsem měl za několik let rozkoukaný a podle dílu, u kterýho jsem skončil, byla ta složka pojmenovaná, abych to příště nemusel nikde hledat a moch rovnou napojit tam kde sem přestal, čili složky byly pojmenovaný stylem „South park S14E03“ „Simpsonovi S22E09“ atd… a když jsem čistil PC od nepotřebnjech souborů, tak sem tam omylem nechal zaškrtlý vymazat prázdný složky a teď jsou všechny v řiti..

(zřejmě nenávratně)

anonym

sám sis odpověděl. Promiň, ale i já mám chaos v popelníku, natož v HD

bolak

mosoj: no právě že přišel, jinak bych je nepotřeboval vrátit

bolak

mosoj: no právě že přišel, jinak bych je nepotřeboval vrátit

bolak

SMV: prosimtebe koš už je dávno vynešenej,,,zas neměj mě za úplnýho počítačovýho análfabeta, človeče :)