Džanička

Jdou na netu sehnat pilové listy na elektrickou lupínkovou pilu, ale ty obyčejné ale jsou takové kulaté......

..........kterýma lze řezat do všech směrů, aniž by se list zlomil, pokud mi poradíte jak sem vložit fotografii, tak jí sem dám.. U nás v obchodě kde pilové listy kupuji mi je objednávají, ale ty kulaté prý nejsou nikde na skladě, a tak je objednací doba 6 měsíců, protože se to objednává někde za zahraničí.. Poradíte mi jak a hlavně kde je sehnat??? Já bych je hrozně moc nutně potřebovala.. Dí­ky..

Odpovědi
bazuka

Zkuste : SWAH – vybavení zlatnických dílen. Obor řezání. Je tam velký výběr různých hrubostí – sám tam nakupuji.
Ať se vám daří. Fandím všem kutilům !