Stříbrný

Jdete zítra (23.12.) do práce?

Budete tam opravdu pracovat? Budete tam aspoň 8 hodin? Budete tam s potěšením?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nejdu, máme zimní prázdniny :{P> jít tam sice můžu, ale nikdo mi to nezaplatí, jelikož žádný z našich studentů zaručeně nepřijde :{D>

Další odpovědi:

Zlatý

Bohudík jdu, mám odpolední a rozhodně zahálet nebudu jako třeba na úřadě nebo v jiných kancelářích. Jinak budu mít až do 2 ledna veget s tím, že jdu na noční.

Zlatý

Já mám 14 dní nařízené volno (dny mezi svátky musím čerpat dovolenou). Ale upřímně bych radši šel do práce a dovolenou si vyčerpal v létě. Klidně bych šel dělat i na Štědrý den i Silvestra, nechápu, jak s tím může mít někdo problém a už vůbec ne, proč to každý rok řeší ve zprávách nejen na TV Noha.

Pokročilý

Těším se tam, je to tam skvělé, a budu tam minimálně 10 hodin, chci si nadělat hodiny.
Pracovat opravdu budu od toho tam jdu, přece si tam nebudu pouštět filmy.

Stříbrný

pevně doufám, že tam nebudu muset .-)

Bronzový

Dovolená.

Stříbrný

jdu zítra naposledy.Na celou směnu.Vzhledem k tomu že jsem bagrista se moc nenadřu,takže mě nedělá problém tam jít. Mimoto ale se ale může stát (jako loni) že i na štědrej den půjdu do "práce" jelikož jsem dobrovolný hasič a nějaký ten výjezd se může objevit. Loni na 24.12. to bylo celkem 5 výjezdů,z toho 3 požáry a dvě DN. Den předtím (tj. 23) 4 výjezdy.

Pokročilý

Ne, jsem v důchodě :-))

Bronzový

Já byl včera a dneska 2x.Bohužel přes svátky jít nemůžu.Nikdo by mi totiž ten příplatek nezaplatil

Stříbrný

Zítra jdu jen tak na tři hodiny,uklidím tělocvičnu a družinu a na oběd budu doma.25.odjíždíme na chaloupku,do práce potom půjdu až 6.ledna.

Pokročilý

A co s bábou doma? Aspoň trochu pozlobím adminy-jsem zvědav,co mi zase tady vymažou...! :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.