Avatar uživatele
klumprt

Jdete zítra (23.12.) do práce?

Budete tam opravdu pracovat? Budete tam aspoň 8 hodin? Budete tam s potěšením?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, gagaga, anonym před 3748 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

nejdu, máme zimní prázdniny :{P> jít tam sice můžu, ale nikdo mi to nezaplatí, jelikož žádný z našich studentů zaručeně nepřijde :{D>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Bohudík jdu, mám odpolední a rozhodně zahálet nebudu jako třeba na úřadě nebo v jiných kancelářích. Jinak budu mít až do 2 ledna veget s tím, že jdu na noční.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Já mám 14 dní nařízené volno (dny mezi svátky musím čerpat dovolenou). Ale upřímně bych radši šel do práce a dovolenou si vyčerpal v létě. Klidně bych šel dělat i na Štědrý den i Silvestra, nechápu, jak s tím může mít někdo problém a už vůbec ne, proč to každý rok řeší ve zprávách nejen na TV Noha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

Těším se tam, je to tam skvělé, a budu tam minimálně 10 hodin, chci si nadělat hodiny.
Pracovat opravdu budu od toho tam jdu, přece si tam nebudu pouštět filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

pevně doufám, že tam nebudu muset .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Dovolená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jdu zítra naposledy.Na celou směnu.Vzhledem k tomu že jsem bagrista se moc nenadřu,takže mě nedělá problém tam jít. Mimoto ale se ale může stát (jako loni) že i na štědrej den půjdu do „práce“ jelikož jsem dobrovolný hasič a nějaký ten výjezd se může objevit. Loni na 24.12. to bylo celkem 5 výjezdů,z toho 3 požáry a dvě DN. Den předtím (tj. 23) 4 výjezdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beri49

Ne, jsem v důchodě 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Já byl včera a dneska 2×.Bohužel přes svátky jít nemůžu.Nikdo by mi totiž ten příplatek nezaplatil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Zítra jdu jen tak na tři hodiny,uklidím tělocvičnu a družinu a na oběd budu doma.25.odjíždíme na chaloupku,do práce potom půjdu až 6.ledna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

A co s bábou doma? Aspoň trochu pozlobím adminy-jsem zvědav,co mi zase tady vymažou…! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek