Bronzový

Jdete s odpadky do popelnice a bum ho! leží tam něco co se vám náramně hodí. vezmete si to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jednou se mi stalo že jsem šel vysypat koš a v popelnici jsem našel v originálním balení sadu barevných encyklopedických knih.Vzal jsem si je a mám je ve své knihovně.

Další odpovědi:

Zlatý

Já ne,nešáhla bych tam ani za nic.

Bronzový

Mě se to také stalo, no nechte v popelnici kufřík s akuvrtačkou s kompletním příslušenstvím. Ale tak jak jsem jí lehce nabyl někdo mi jí lehce ukradl. Třeba je to putovní vrtačka.

Zlatý

Šel jsem - ležel tam bezdomovec a smrděl.
Toho jsem si nevzal !!!
Ale bylo vidět, že mu chutná.

Zlatý

no co by ne - beztak by to šlo na smeťák.

Zlatý

Ja taky ne,stalo se mi,ale ze mi tam zuchly klice od domu...
A nedavno jsem vyhazovala obrovsky pytel a do 10minut byla u popelnice pani z vedlejsiho panelaku a hned se v tom hrabala,nejaky poklad nasla a premistila se k vedlejsimu kontejneru...

Zlatý

Ak chcem pre niekoho nechať (je mi ľúto to vyhodiť) dám to vedľa popelnice. Kto má záujem, si to zoberie (ani sa niekedy nestihnem vystrieť. Priznám sa, aj ja som takto našla čistý a zabalený stolík pod PC. No nezoberiete to?
Pre bezdomovcov ošatenie dávame na múrik...

Bronzový

Je to riskantní, protože jsou odpadky často potřísněné močí potkanů, hrozí leptospiroza nebo nějaká jiná infekce. Pokud bych tam viděl něco pro mne velmi cenného, tak bych si to vzal, ale očistil to třeba savem a pak si pořádně očistil ruce. Ale ještě se mi to nestalo.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Kdyby to byl milión, tak bych se překonala... rukavice bych po ruce asi neměla, ale vytáhla bych kapesníky, ať na ten humus nesahám...

Zlatý

mosoj

popelko - znám větší humus !!!!

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.