lerak14

Jdete přebrat skříň-no to se ještě bude hodit to je škoda vyhodit možná si to někdo vezme.

pak zjistíte že jste vlastně nic neudělali a máte vše na svém místě.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak to já mám dny vyhazovací ,to pak se i manžel schová … abych ho náhodou nevyhodila. HIHIHI

Další odpovědi
skorcovaz

Tak to se mi stává pravidelně! :D Když mne je všechno líto jen tak vyhodit.. :)

bigbít

Spíš obcházím sekáče a doplňuji řady a říkám si „jako tohle někdo mohl nechtít?“…blbý zlozvyk.., vždy musí přijít sestra a vykrást mi skříň, jinak bych to měla všude po bytě, jak to bych to neměla kam dávat…

anonym

Zlatý Železný neděle.