bolak

Jde na Androidu zablokovat vyskakování reklam?

Občas mi v některejch aplikacích vyskočí reklamy, obyčejně s tím nemám problém, ale někdy tam vyskočí takové reklamní okno přes celou obrazovku, vizáž má jako Google (bílé okno s modrým tlačítkem), pak to hodí chybu „aplikace Android selhala“ nebo tak něco, a reklama nejde nijak vypnout, ani se vrátit na „plochu“. Prostě to tam visí a jde to vyřešit jedině restartem mobilu.

Odpovědi
Kulpix

Zkus nějaký AdBlocker. Fungují, takže je najdeš na Google Play.

Ronnie3697

Ten adblock ale nejspíš dlouho nevydrží. Google se hodně snaží, aby nic takového v obchodu play nebylo. A pokud si stáhneš adblock, tak je to většinou jen prohlížeč, který ti nebude blokovat reklamy v aplikacích.
Jinak čeho jsem si všimnul, tak u některých aplikací mi nevyskakují reklamy, když nejsem připojený k internetu.

bolak

O těhlech věcech samozřejmě vím, že existují do prohlížeče, taky je už roky používám, ale zajímá mě něco co by fungovalo i na aplikace v mobilu.

Ronnie3697: to jo, ale když hraju hru po internetu.. 🙂 to mi zrovna moc nepomůže