Jde zvětšit obraz při přehrávání videa z emailu ?

Když si přehrávám video z doručeného emailu,mám malý obraz, asi 8x4cm, což se mi zdá dost malé.Poraďte, jestli to jde a co k tomu potřebuji, aby byl obraz větší.Mám notebook Asus X51L.Děkuji za odpověď.Malka.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

v dotazu chybí některé podstatné informace, takže nelze poradit přímo na míru

1/ nevime zda "přehrávám video z doručeného emailu" znamena prehravat jej primo ve webovem prohlizeci podobne jako youtube video, nebo zda jste video soubor jen emailem obdrzela

2/ pokud plati prvni moznost pak nevime jaky webmail vlastne mate (gmail, seznam, kazdy toto resi jinak) nebo zda nejde jen o odkaz na nekterou online databazi videi (youtube, stream.cz, apod...) a pokud plati druha moznost pak nevime jaky pouzivate multimedialni prehravac na svem pc (wmp, vlc)

....

- takže jen obecně, stažený video soubor at uz prijde odkudkoliv doporucuji prehravat v prehravaci VLC (ke stazeni na www.videolan.org ), nejsou s tim pak zadne problemy a poklepanim do prostred obrazu (dvojklik) muzete video kdykoliv zvetsit na celou obrazovku a zpet

- pokud jste video obdrzela emailem ve forme ktere vas webmail podorumel a ihned vam nabidl flash prehravac primo v okne prohlizece, zkuste hledat v tomto proehravaci ikonu ktera vas prepne do celoobrazovkoveho rezimu, v pripade youtube prehravace je to ikona v podobe 4 sipek jsoucich od stredu, casto se symbolicky pouzivaji dva ruzne velke protnuté obdelníky ...

v nouzi zkuste klavesovou kombinaci ALT+ENTER

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.