SpeedyCZ

Jde zrušit něco jako pětisekundový BIOS při startu pc?

Dobrý den, mám otázku (jen tak mě to napadlo)… Když si zapnete notebook či stolní pc, hned při startu se mi na pět sekund zobrazí černá obrazovka s anglickým textem, a při jeho konci modrobíločerný znak HP s černým pozadím, který po jedné sekundě zmizí též… Poté naběhne „Načítání pc“ a můžu pracovat… Lze to nějak zrušit? Popřípadě, co je to? A mimochodem, není to vůbec důležité, 6 sekund můžu obětovat plus 15 vteřinový start win 7…

Odpovědi
Myšák V.

Myslím že nelze.Je to statutární sdělení.V případě že je počítač v pořádku,naběhne do woken.Pokud ne,upozorní vás na to že něco není v pořádku.A vy musíte potvrdit stiskem že s ním souhlasíte.