DusanOrlik

Jde změnit,(zmenšit) velikost určitého hudbeního souboru?

Zdravím,velikost jedné písničky-remixové která trvá kolem 4:36,má velikost 14,32MB,na mobil je poměrně velká.Můžu v nějakém programu změnšit tento soubor?Např. místo 14,32MB aspoň na 10,34MB.Díky moc,i za jinnou alternatívu.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Převést na MP3 a nastavit velikost bitrate podle potřeby velikosti souboru.

Další odpovědi
beer

Zmenšit se to dá jedině „kompresí“ a na to je spousta programů, bylo odpovídáno několikrát. Samozřejmě, kvalita jde dolů, ale pro běžný poslech není potřeba složité řešení – komprimovat třeba do mp3, či něco jiného pomocí např. FFactory..