bolak

Jde zjistit na mobilu s internetem GPS poloha?

Například kdybych se nacházel třeba v lese a chtěl vědět kde přesně jsem? Vím že když se mrknu doma na stojím PC na google mapy, tak je tam tlačítko pro zobrazení vlastní polohy, nicméně mám pocit že to zobrazí polohu mého poskytovatele nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nemá GPS modul, tak velmi obtížně. Musel by se požádat operátor o zjištění polohy, ale v tom se vyhoví jedině požadavkům Policie.

Další odpovědi
Heřman

Nejlepší způsob je připojit GPS zařízení k mobilu a asi jiný způsob není.