bolak

Jde zjistit, kdy přesně byly pořízeny na jednotlivých místech snímky google street view? Třeba konrétně v naší čtvrti?

Mrknul bych se do diáře kde přesně jsem se ten den pohyboval a třeba bych se někde našel >> stopnutý v čase…

Odpovědi
Poklička

Dá se to zjistit a to dole je napsano jen Datum obrázku : a měsic 2011

led

Je to možné, ale mali by ste mať nečitateľnú tvár. Po nafotení majú povinnosť toto spraviť.
Viete si predstaviť, že vás nachytajú ´stopnutého v čase´ tam, kde nemáte byť? (podarilo sa takto odhaliť aj vlámačku, krásny súdny dôkaz). A čo potom manželka, alebo zamestnávateľ? :)