Bublinnka

Jde zjistit kdo si prohlížel můj profil na facebooku?

Doplňuji:
A víte název, popř. máte zkušenost?

Nejlepší odpověď
chudst

Michal Kole: a mohl byste uvest prosim podrobnosti? Ja vim pouze o jedne, ktera ale tak maximalne vytahne data o uzivateli a nahodne mu vybere nektereho z pratel, ktery se „zarucene prave dival na vas profil“.

O aplikaci skrze treti stranu nic nevim – je to snad nejaky vestaveny plugin do firefoxu, jako treba ten, ktery zjisti, kdo si vas odebral z pratel (Unfriend Finder)?

Doposud jsem si myslel, ze to zatim „neni mozne“, ale rad vyzkousim onu aplikaci, pokud nam ji doporucite.

Další odpovědi
Michal Kole

facebook sám o sobě tuto funkci nenabízí, ale existují aplikace třetích stran co to umožňují.

Rohlik

Nejlepší způsob je napsat všem přátelům a zeptat se, zda se nedívali na váš profil 😉