Angi-Shy

Jde zjistit IP účtů lidí na DeviantArt.com?

Jedna kamarádka mé kamarádky nějakým způsobem dokázala zjistit IP profilů na této stránce (aby zjistili jestli je otravuje jeden a ten samý člověk skrze více profilů)
Je to možné opravdu zjistit tak snadno? (její kamarádka neni žádnej hacker nebo kdokoliv kdo by se v tom tolik vyznal)

Odpovědi
gecco

Neznám tu stránku, takže jen předpokládám, že má standardní formát a zabezpečení…
___
Třeba je kamarádka kamarádky dobrá v jiných oblastech – legálně to ví třeba admin dané stránky…
😉

Udelas si web posles jen tomu jednomu cloveku link a pak se podivas na ip z ktere prisel… poptej se tady www.soom.cz