devi344

Jde zhubnout na xbox 360 Kinect? Jak často to mam hrát ?

Dostal jsem to k Vánocům a zatim to hraju každý víkend s jednou měsíční přestávkou. Ale kila nějak nejdou dolů. Používam hry Kinect Sports, Kinect Adventure a Kinect Star Wars.

Odpovědi
Alesh

🙂 Nesmíš tolik žrát, hlavně to chce omezit tuky a cukry. A víc se hýbat. Spíš než nějaké hry či co to je, by ses měl víc věnovat sportu.

Lenča59

jo, asi moc jíš .. zaregistruj se na http://www.ka­loricketabulky­.cz/ nastav si tam výšku, váhu a jaké váhy chceš dosáhnout. Ono ti to určí kolik kJ máš maximálně za den sníst. Klikni na Kalorické tabulky→ jídelníček a tam si zapisuj co si za den snědl a vypil. Ono ti to kJ bude počítat a..snad zhubneš :D Good luck..

iceT

Sice nevím co je to za hry,ale myslím,že by se zhubnout dalo,ale musel bys asi hrát častěji,než jen jednou za týden.a teké změnit stravu a držet pitný režim.Pokud by se to dalo srovnat s chozením do fitka nebo normálním cvičení,taky se nejde do fitka jednou za týden a necvičí se jednou za týden,pokud chceš aby šla kila dolů,vydej víc energie než přijmeš,a to stačí,když budeš při denním běžným pohybu víc chodit pěšky,používat výtah a podobně.

MK44

Napřed pro ty, kteří neznají hry „Kinect“. Jde o počítačové hry, které se ovládají pohyby celého těla – mávání rukama, kopáním, napodobování pohybu tenisty apod.
Pro devi344: Jsou klasičtější a někdy i levnější způsoby, jak shodit, než Kinect. Běh v parku nebo po lese, podle toho, kde bydlíte. Možná je v blízkosti nějaký sportovní klub, tělocvična, „Sokol“. Někdo dává přednost fitcentrům, děvčata „rytmice“, kluci fotbalu na plácku. Kinect bych viděl, když už ho máte, jako alternativu, když venku leje nebo mrzne. Chcete-li shodit, pak cvičit denně. Začít patnácti minutama několikrát denně a zátěž postupně stupňovat na třeba hodinu denně nebo 2× 30 minut denně. Záleží, jak máte čas a samozřejmě, máte-li nějaké zdravotní omezení, poradit se s lékařem.
O zdravé stravě tu mluvili jiní.