vitezove11

JDE ZE ZDROJOVEHO KODU ZJISTIT HESLA ?A JAK SE TO DĚLA DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚD..

Odpovědi
anonym

Jak z kterého.

  • PHP: Ne
  • JavaScript: Ano – Zdrojový kód
  • C#, Visual Basic, C++, Java, … – Ano – Dekomplimace
  • .zip, .rar, Excel, Word, PowerPoint – Ano – Rainbow table

led

Dobrý hacker to dokáže,
Otázka zisťovania hesla je tak citlivá, že na tejto stránke (ani na žiadnej verejnej) nie je vhodné uvádzať postup a technológiu ich zisťovania.
Vo veľa prípadoch to nie je len otázka znalosti zdrojového kódu, ale aj znalosti rozmýšľania daného užívateľa používajúceho zisťované heslo. Mnoho užívateľov totiž pre uľahčenie používa jednoduché heslo, napríklad 1234

MichalN

Pokud mas kompletni zdrojovy kod, tak to jde urcite
Jde to i z PHP pokud je potreba k provadeni skriptu
C# a ostatni pokud mas zdrojovy kod tak nic dekompilovat nemusis

Hlada

Ne