kocickaaa

Jde zde změnit přihlašovací email?… X Jde v profilu vidět jaky email pouzivam ?

díky

Nejlepší odpověď
Lenjička

Tvůj email na Tvém profilu nevidím, takže email vidět není. Ani když Ti chci poslat meil – nezobrazí se. Myslím, že přihlašovací meil nepůjde změnit, jelikož je to vlastně jediná věc, kterou při registraci vyplňuješ. Doporučuji si udělat nový profil s jiným meilem, nebo se tím netrápit 😉

Další odpovědi
standa

Níže odkazuji na téměř totožnou otázku, na kterou jsem před více jak 2 měsíci již odpovídal

btw. zkuste více využívat to modré „vyhledávací“ okno 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/on-tu-nejde-v-profilu-zmenit-kontaktni-mail