yukí

jde zastavit náměsíčnost?děkuju předem

Doplňuji:
a čím se dá lečit?děkuju mockrát;)

Nejlepší odpověď
anonym

Koukám, že už tě přešly suicidní sklony?
Než si to najdeš ve slovníku, třeba tě to trochu probere z chimér a exhibicionismu!

Další odpovědi
Drap

Náměsíčnost lze úspěšně léčit

Jose1f

Náměsíčnost zastavit nejde. Náměsíčného člověka zastavit jde. Náměsíčný člověk nevnímá své okolí, téměř spí a neorganizovaně jde někam bez cíle. Není pravda, že se mu nic nemůže stát. Nejlépe je, když ho šetrně odvedeš zpět do postele. Násilné probuzení může vyvolat bolesti hlavy a celkovou nevolnost.

bubukaa

Odpočinek, relaxace a meditace. To jsou tři doporučované úkony pro snížení, nebo potlačení náměsíčnictví. Člověk by neměl trpět nedostatkem spánku. Účinné je také opakování krátkých denních spánků, které snižují množství pomalovlnného spánku v noci. více zde…

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/de­ti/181312-trapeni-jmenem-namesicnost.html

hanny 2

Nejprve musí lékař provést vyšetření –

http://www.dobry-spanek.cz/name­sicnost