Miru1

Jde z programem Airdroid hýbat miší telefonem?

Já chtěl požít unifiedremote ale ten se musí stáhnout i do PC ale nejsem si jistý jestli mi to bude fungovat a vím že Airdroid je 100% na ovládání počítačem telefon ale obráceně nevím.

Odpovědi
www

Hýbat s telefonem určitě nepůjde, pouze s ním budeš pracovat přes počítač 😁.
Program k tomu MUSÍ být v počítači nainstalován.

Zdroj: www.svetandro­ida.cz/airdro­id-ovladejte-svuj-android-z-pocitace-201111

anonym

opravím odpověď www, není zcela správná.
Program v počítači nemusí být nainstalován protože stačí jen zadat ip adresu telefon do webového prohlížeče.

Ovládat kurzor myši jistě nejde, ale můžete posílat/přijímat smsky, instalovat aplikace, kopírovat z a do telefonu růné soubory (hudbu, filmy, …)