Jde z českého salámu, polský vajec, německých brambor, alpské soli a cayenskýho pepře udělat „francouzské brambory“ ?!

Nejlepší odpověď
marci1

Z těchto surovin vznikne „čeponěalca“, ale můžeš tomu říkat v pohodě francouzské brambory. 🙂

Další odpovědi
gecco

Jasně…
Budou to francouzské brambory ´po česku´…
😉
Francouze bych kvůli francouzským bramborám o vejce nepřipravil…
;-DD

Děda Louda

To ti zasvěceně zodpoví mistr Babica.

zjentek

to asi ne ..ale když vynecháš ty čili papriky, tak ze zbytku si můžeš udělat dobrej bramborovej salát na vánoce

arygnoc

a čech to zblajzne i čínskymi paličkami…

;-Q

v lepšom prípade „bagrom“

anonym

Půbod kvalitních indegriencí by neměl mít žádný vliv na recepturu.
Doplňuji:
„původ“

bolak

Láďa Hruška to prej zvládnul, je to někde na youtube, a dokonce to dal i bez těch brambor.

anonym

Proč by nešly,to nepoznáš jestli jsou odjinud.