Bronzový

Jde z Aukra (PayU) vybírat peníze na PayPal ?

Když něco prodám na Aukru tak mi to jde asi automaticky na ten PayU účet že ? dá se nějak nastavit aby mi to chodilo na PayPal, nebo abych si to z PayU poslal na PayPal ? díky
Doplňuji:
takže nejde převést z PayU na PayPal, ale jde to udělat tak, aby mi lidi posílali peníze přímo na PayPal ? tím je to ještě lepší. Neví tu někdo jak to nastavit aby mi lidi neposílali peníze na PayU ale na PayPal ? díky

Odpovědi:

Z PayU na PayPal peníze poslat nelze - lze posílat pouze mezi PayPal účty a mezi vlastním PayPal a vlastním bankovním účtem.
Ale můžeš platební systém Aukra (PayU) nepoužít a nechat si kupujícími posílat peníze přímo na svůj bankovní účet (z jejich bankovních účtů) a nebo na svůj PayPal (z jejich PayPal účtů) - záleží jen na tobě, jak si nastavíš platební podmínky jednotlivých aukcí (svých nabídek).
Doplňuji:
Prostě v rámci nastavení podmínek aukce (popis předmětu...) definuješ i platební podmínky - uvedeš identifikátor svého PayPal a nebo číslo svého bankovního účtu - podle toho, kam chceš, aby ti kupující zaplatil!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 207
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.