kuchtajs

Jde vzít procesor z Asus F3U a dát ho do Asus F5R? Jak poznám že to jde?

Doplňuji:
Dík za info. Něco takového sem si myslel ale radši se vždy zeptám. Zkusím se zeptat známeho, je v tom odborník

Odpovědi
sgr

musíš nejdřív zjistit co máš za základní desku jestly to utáhne ten procesor,není problém vyměnit HDD nebo ram ale do procesoru bych se nepouštěl je lepší zajít s tím k odporníkovy na pc a ten ti řekne jestly to můžeš udělat nebo ne on každej procesor potřebuje dostatečné větrání a v tom je problém můžeš to celý vypálit doporučuju ti abys se zeptal odborníka