kuky200210

Jde vyprat/vyčistit ledová tříšť zplátěných bot(converse)?

bojím se je dat do pračky, že by se zmenčily

Nejlepší odpověď
Cuketka

Conversy peru v pracce bezne, udelej si pastu z jedle sody a vody, vetri do skvrny a dej prat s pracim praskem na 30 na nejaky kratsi program, na 800, ani 1000 ot. jsem nemela problem. Jen pozor na vysouseni, idelane to chce kopyto na boty, nebo neco, aby bota udrzela tvar. Nech je pak volne ususit v pokojove teplote.

Další odpovědi
anonym

Měl by být jednoduchý návod na údržbu bot od výrobce. Nezbude ti nic jiného, ve vlažné vodě se saponátem, prac. práškem, mýdlové vodě (asi nejlepší) je ručně vyčistit pomocí kartáčku, třeba co je na ruce.

marci1

Zkus je nejdříve vyčistit ručně. Dle názorů jiných lze boty Converse prát v pračce, samozřejmě na nejnižší teplotu.

Zdroj: http://www.mod­nipeklo.cz/ra­di/jak-vycistit-converse/

anonym

Peru to na třicítku a nic se neděje