DusanOrlik

Jde vypálit DVD na CD?

Chtěl bych PC-HRU.Šlo by to ve vypalovacím programu NERO?

Nejlepší odpověď
chudst

Viz. odpoved prede mnou, proto pravdepodobne zni odpoved „ne, nejde“. Pouze v pripade, ze je hra na DVD mensi nez 700MB; ovsem zase v tom pripade by byla nejspise distribuovana na CD. Zjisti si velikost, pak budes chytrejsi :) A dale: NERO vypali hru bez ochrany, jenze vetsina dnesnich her je vedena s ochranou. (Co vim, zvlada je emulovat napr. program Alcohol 120% – http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/alcohol-120/?g[hledano]=alco­hol&g[oz]=2.0­.1.2033 , ale opet plati: na mensi CDcko vetsi DVDcko nedostanes).

Další odpovědi
danny_el

Určitě by to šlo, ale jestli chceš pálit z DVD na CD tak pozor na velikost, CD má jen 700MB…

Michal Kole

Odstraněním ochrany porušíte autorský zákon

anonym

1/ DVD ma pro data pripraveny prostor o velikosti asi 4700MB az 9400MB
2/ CD ma jenom asi 800MB

z toho logicky plyne ze veci ktere jsou na DVD se na CD nevejdou protoze velmi pravdepodobne presahuji kapacitu CD media.