Vlčice777

Jde vyměnit integrovaná grafická karta v notebooku?

Jde vyměnit grafická karta v notebooku? Mám Acer Aspire 5750G s grafickou kartou NVIDIA GeForce GT 540M.

Odpovědi
mosoj

Když je integrovaná, tak je součástí základní desky. Takže jak ji chceš vyměnit když je integrovaná.

_CraftMovies

Pokud je integrovaná, musel by jsi vyměnit celou desku.

Grafická karta může být i integrována na základní desce. Jedná se většinou o méně výkonné verze grafických čipů, výjimečně s přidanou vlastní pamětí. Grafické karty integrované na základní desce jsou vytlačovány integrací grafického jádra přímo do procesoru nebo na společnou desku spolu s procesorem.

  • Wikipedia.com