Zlatý

Jde vyhledat místo na google maps street view podle obrázku?

Když mám třeba fotku mostu z nějakého místa, a chci vědět odkud přesně to je, tak podobně jako funguje ten porovnávač obrázků skrz google vyhledávač, jestli už je možnost vyhledávat i mezi obrázky implementovanými v google street view?

Jo, a můžete mi někdo říct, jestli jsem použil to slovo "implementovat" ve větě správně? Já se teď učím nový slova ze slovníku, ale úplně přesně ještě nevím co znamenají, a kde se dají použít.

Odpovědi:

Bronzový

Toto zatím nelze, pokud je mi známo. Na jedné universitě pracují na SW, který bude umět prohledat web a vlastní zdroje a podle snímku najít konkrétní místo, je k tomu ale potřebná obrovská výpočetní kapacita a každý nemá doma cluster. Takže se to bude používat nejspíš centralizovaně.

Zlatý

Tak můžeš zkusit udělat screenshot toho obrázku, dát to do vyhledávače obrázků a podle popisu nalezených stejných/podobných obrázků zjistit odkud to je.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Bedy: to právě nic nenajde, ale myslel jsem si, že když mají databázi milionů fotek z google street view a navíc i poskytují možnost hledat podobné obrázky, tak že by mohla být v nějakém tom google earth nebo jiném softwaru nějaká vychytávka, která by zkombinovala obě tyhle funkce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.