Adam R

Jde vidět ohňostroj ve dne?

Zdravím, mám jednu zvláštní otázku, na kterou jsem zatím nenašel odpověď. Jde vidět alespoň částečně ohňostroj ve dne? Zblízka a třeba i z dálky kolem dvou kilometrů? Nebo jen některé typy ohňostrojů? Na internetu jsem fotky „denního“ ohňostroje žádné nenašel. Díky za odpověď, docela mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
mosoj

Blbost .
Nic nevidíš. Jen čmoud a rány. Pro denní ohňostroje se používají pyrotechnické předměty vyvíjející barevný dým, spolu se zvukovými efekty, doplněné třeba o blýskavé barevné proužky či konfety.
Doplňuji:
Ohňostroje střílím 20 let.

Další odpovědi
AmazedWolf

Za normálního počasí (Slunečno, bez mraků) jde, ale né tak dobře, jako v noci.