Nechápavé

Jde vážně přes tůto stránku změnit IP adresa ?

https://cz.wi­fiprotector.com/wi­fiprotector/hi­deip.aspx?affid=ad­words&k=hideip

Nejlepší odpověď
marci1

„Po instalaci údajně odkrágluje antivir.“

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/ochra­na_pocitace/wi­fi-protector/hod­noceni/

Další odpovědi
jpau

To, že jsou aplikace (třeba ta co uvádíš), co dovedou přesměrovat připojení tak, že jej lze jen problematicky vystopovat není žádná novinka.

To, že se najdou idioti, co si to koupí i když to má mnohem lepší open-source alternativy (Torque např.) také není žádná novinka.

To, že antiviru se nelíbí něco co se rozhodne hrát si s nastavením sítě opět není žádná novinka.

Co tady vlastně řešíme? 😁

Awe

Ip adresa lze změnit-přesměrovat…Ale jestli se v tom nevyznáš raději do toho nehrabej.Je docela dost možné že si rozladíš komplet nastavení a už to nenastartuješ do provozu.

PetrXY

IP adresu jde změnit i doplňky ke konkrétnímu prohlížeči. Např. ZenMate
(Chrome) nebo AnonymoX (Firefox).