Kapicka

Jde vám stahovat z ulozto.cz?

Ahoj,nejde mi stahovat z ulozto.cz ,tak se vás chci zeptat jestli vám to jde a pokud ano,jaký problém může být u mně?Používám IE10 a když si chci stáhnout jeden soubor,tak se mi jen ukáže :Stránka se nedá zobrazit.Mohli byste mi poradit?
Doplňuji:
Tak dobrá ale nesmát se 😁 http://www.uloz­.to/xCz8Uen/05-madonna-i-love-new-york-www-viskas-net-mp3 Jinak děkuju za pomoc.

Nejlepší odpověď
Bedy

Použil jsem IE10 na Windows 7, soubor úspěšně stažen, zkusil jsem režim kompatibility (v adresním řádku klikněte na ikonku přetrženého papíru) a zkuste to tak.
Pro jistotu mi pošlete výpis z programu Hijackthis a podíváme se, jestli náhodou v počítači není něco nechtěného.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log.
Ten mi pošlete emailem (jako přílohu) na bedy zavináč outlook tečka cz, případně ho nahrajte na leteckaposta.cz či jiné úložiště (edisk.cz apod.) a odkaz mi pošlete tady vnitřní poštou.

Zdroj: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download

Další odpovědi
Braník

vlož sem odkaz na ten soubor,koukneme na to
Doplňuji:
žádný jiný prohlížeš nezkoušej,máš to nejlepší a nejrychlejší co je právě na trhu,
ulož.to mě normálně funguje,tak sem vlož link

badisko

jo jede to a proc stahujes z ulozto a podobnejch serveru prez prohlizec ?..obcas to proste potrebujes stopnout nebo natvrdovypnout PC ..a stahujes od znova …stahni si toto nainstaluj a mas klid …;D …http://jdownlo­ader.org/cs/dow­nload/index

zde je vice informaci

Klient pro stahování z internetových úložišt

Program JDownloader je manažer stahování z internetových úložišť, jako je například Rapidshare. Je naprogramován v jazyku Java, takže jej lze využívat nejen pod operačním systémem Windows, ale také pod Linuxem, MacOS či jiným systémem podporujícím Java aplikace.

Hlavní předností tohoto programu je možnost nastavit stahování do určité složky, následně program automaticky rozbalí stažený archív (lze nastavit cílové umístění rozbalovaných souborů) a archívy, které rozbalil, po sobě program smaže. Tím máte v rukou komplexní řešení, kdy jen přidáte odkaz do fronty a program se o vše postará již sám.

Hesla si program ukládá do vnitřní databáze hesel. Na každý archív pak aplikuje postupně všechna hesla a až najde to správné, pak jej rozbalí. Jedinečnost je v tom, že časem získáte slušnou databázi hesel. Soubory na Rapidshare mají někdy stejná hesla, odkazy na fóra nebo jiné názvy, a v případě, že najdete odkaz ke stažení bez hesla, máte slušnou šanci, že zafunguje heslo již v minulosti využité.

Doplňuji:
osobne jsem presel na novejsi vezi 2.0 je prehlednej a je v cestine …jinak kazdy si braniku IE 10 dovolit nemuze ;D

semtutajne

Zkus použít prohlížeč googlechrom

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.