Denasha

Jde v the sims mít více herních dodatků v jedné hlavní verzi? Pokud ano, jak?

ahoj, chtěla jsem se zeptat : když si stáhnu normální plnou verzi the sims 2 bez dodatků, a pak si k tomu doinstaluju nějaké ty dodatky, tak že se mi to spojí a budu moct hrát to vše dohromady? jde to? a jak? (viděla jsem něco takové v jednom lets playi) arigatougozaimasu :) (z japonštiny: děkuji mnohokrát)

Odpovědi
samicek333

Ano, všechny se spojí a budou dohromady. Stačí všechny nainstalovat a ono samo se to pak dovytvoří při spouštění, mylsím. Já jsem měla The sims 2 a docela dost dodatků a všechny se obvykle propojí. Pak jsem to ale smazala, protože nám to dost zpomaluje počítač.

Ella

k tomu ta hlavní hra je – aby se k ní daly dokupovat dodatky, balíčky a rozšíření… hlavně pozor – pokud je základní hra DVD-rom, dokupovat jenom DVD-rom rozšíření… pokud je základní hra CD-rom, tak dokupovat jenom CD-rom rozšíření…