matt

Jde v powerpointu 2007 přehrávat video na pozadí?

Chtěl bych udělat normální prezentaci – text, obrázky etc. a k tomu na pozadí pustit video. Hledal jsem, ale žádnou možnost jsem nenašel. Vždy se mi pouze na vteřinu zobrazí text a když se video začne přehrávat, všechno zmizí. Děkuju
Doplňuji:
Děkuju, ale výsledný gif má strašnou kvalitu, použít to nejde. Jde to nějak jinak?

Nejlepší odpověď
Bedy

Musíte video převést do GIFu – ale to je trochu nepraktické – GIF má strašnou velikost…
Video do GIFu můžete převést přes Format Factory.
Při instalaci odškrtněte instalaci ASK Toolbaru!

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/