Pablo12041

Jde v Microsoft office word 2013 někde nastavit černobílý tisk?

Hledal sem to asi hodinu a nikde to nemůžu najít. Díky za každou pomoc :)
Doplňuji:
Ve vlastnostech tiskárny mám na výběr jen rozlišení a papír a kvalita, ani v jednom to není.

Nejlepší odpověď
Funna

2013 sice nemám, ale černobílost se obvykle nastavuje ve vlastnostech tiskárny…
Doplňuji:
fakt si nepamatuju, že bych to někdy nastavovala ve wordu a to jsem měla už hodně verzí za ty roky…pokud je to barevná tiskárna, tak by tam měla mít tisk v odstínech šedi…prostě to všechno pořádně prohledej…papír a rozlišení má rozbalovací lištu, aby sis mohl vybrat…bývá tam (když to tiskárna umí) i třeba odboustraný tisk, nebo náhled před tiskem, ale obvykle to je jen řádek u kterého se to „zafajfkne“…stejně jako ta černobílost…

Další odpovědi
Lamalam

V MS Office nevím, ale ve vlastnostech tiskárny to jde.
Doplňuji:
Funna – o vteřinku rychlejší:-(

mosoj

Tak ono je to prašť jako uhoď.
Hledej a zaškrtni, tisk v odstínech šedi !