abcd123!

Jde v kanadských kamnech Pacific Vista pálit odpad, např. lamino?

Nejlepší odpověď
štamgast

Odpad se pálit nemá.

Další odpovědi
venkovan

Pokud dají prokazatelně teplotu cca 1300°C a komín je vybaven vhodným filtrem a vše je schváleno příslušnými odbory, tak lze.
Pokud ne, tak bych si zjistil, co všechno v tom laminu je obsaženo za látky (lepidla, složení umělých hmot apod.), a popřemýšlel, zda tím spalováním nepoškozují sám sebe, svoje blízké a své kamarády.
Mimochodem – některé látky které vznikají spalováním umělých látek snižují i pohlavní svěžest mužů, počet životaschopných spermií a zvažuje se, že takové látky mají vliv i na zdravý vývoj plodu.
A když se zamyslíš – tak ten dnešní plod na tebe bude jednou vydělávat, abys dostal nějaký důchod.
Takže naprosto sobecky – potřebuji, aby se rodily zdravé děti