.,.,.,.--§§,

Jde už symbian belle na nokia 5230, případně kde stáhnout a jak nainstalovat.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne a předpokládám, že Symbian Belle nikdy nerozjedete na Nokii 5230. Tam dokonce nejde ani starší Symbian Anna a tak se budete muset uspokojit se starším Symbian Series 60 nebo si koupit novější mobilní telefon Nokia.

Další odpovědi
Majkl95

Hele nic proti :D ale Symbian v roce 2013??? :D kup si novou nokiu lumiu ta má Windows a ten je mrtě dobrý :D