DusanOrlik

Jde upravit vysílání TV-PRIMA tak,aby neměla druhá televize zpoždění?

Dobrý večer,
Máme doma 2.televize.V o­býváku a v pokoji.V obýváku jde pouze TV-PRIMA (ostatní běží normálně) asi o 3.sekundy později.Nevíte,jak a jestli by šly ty televize nastavit aby běželi stejně a proč se to tak stalo?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Záleží jakým způsobem je přijímán TV signál. IPTV, satelit, DVB-T jsou o několik sekund zpožděné oproti analogu.

hanulka11

Prosím tě to je velkej nesmysl co tady píšeš.To by ti uvěřily možná děti ve školce.