matesss14

Jde upravit skůtr?

Ahojte chci se zeptat když bych si sehnal například elektrický skůtr malej tak jestl ho jd upravit tak abych s nim mohl na silnice a jezdit bez řidičského prukazu. Jde to? a když tak jak?
díky moc za odpovědi
Doplňuji:
A nebo mi pošlete sem nějaky odkazy se skutrama na ktere nemui byt ridicsky prukaz dík 🙂

Odpovědi
huxa

Nejde. Bez řidičáku můžeš řídit maximálně elektrokolo, tušímže nějak do 25 km/h, pokud bys chtěl motor, tak by musel být spojený s koly přes řemen, nikoliv řetězem.