jivaj

Jde to udělat?

Jakým způsobem přehrát nový sw do nokie 1020? Nebo kde to dělají?
Doplňuji:
Ten co tam je, tak je nějaký špatný a mám ho přehrát novým, ale nevím jak. Z důvodu,že se mi vypíná celý mobil.

Nejlepší odpověď
badisko

Jaky novy ?… pokud jde jen o Opravy.. tak prez Nokia PC suite ......

Další odpovědi
anonym

Přes nokia Siute v menu Nástroje – aktualizace softu. Před instalací firmwaru měj dobitý mobil nebo na nabíječce, pokud je baterka slabá. O data nepřijdeš, ale nesmíš to přerušit, Po spuštění ti pomůže průvodce. Jedné hlášky, problém win, si nevšímej. V jednu chvíli to vypadá, že mobil nereaguje a je vypnutý display. Nevšímej si toho. Pokud možno nedělej to přes wifi, ale po USB kabelu, je to jistota, stabilní a rychlejší. Přehrátí firmwaru může trvat i několik minut. Mne to trvalo asi 1/2 hoďky.

Hykam

Jak píše česílko, ovšem doporučuji si vše zálohovat, udělal jsem to bez zálohy a přišel jsem o upomínky, svátky, narozeniny… a co jsem měl nově vytvořená slova do slovníku T9