Avatar uživatele
anonym

Jde to nahradit ?

Peču buchtu,v receptu je napsáno droždí,ale já mám jenom kvasnice! Co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Drap, anonym před 4372 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

:o) Jednou jsem si šla do květinářství koupit prvosenku a prodavačka mi řekla, že ji nemá a při tom hned u pokladny byla plná polička petrklíčů.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Lol, to si mě pobavil po ránu.
To je podobné: Vzal bych si jednu láhev HCL, pak láhev kyseliny solné a jednu láhev kyseliny chlorovodíkové. Proč asi dostane jenom jednu láhev?

Odpověď pro blondýny: Protože je to všechno jedno a to samé :).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak podobnou věc jsem zažil já jako dítě.Tenkrát ještě byly prodejny pultové (ne samoobsluhy) a matka mě poslala do krámu pro kvasnice.Prodavač mě řekl, že mají jenom droždí, to jsem nevzal a šel domů.No, musel jsem jít ještě jednou, matka se smála a vysvětlila mi to.
Ale zažil jsem ještě jinou věc, ale to byla paní pražačka a jezdila do našeho městečka na chatu.V zelenině chtěla u pultu květák, prodavač řekl, že nemají, ale jenom karfiól, tak se otočila a odešla.Celá prodejna se pak smála.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tak se vykašli na buchtu a upeč koláče, tam budou kvasnice dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Myslím že to nevadí:-))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mě se to stává každou chvíli. Někdy je to neznalost prodávajícího, jindy zkouška nervů. Zkoušel to na mě třeba svou nevědomostí prodavač na farmářském trhu. Chtěla jsem libeček a řekl, že nemá. Šla jsem po zraku a čichu a on, že to je ale vopich. Pochopitelně jsem si vopich(libeček) vzala!
A ještě něco podobného – ale šlo o cizí jazyk – docela nedávno jedna prodavačka v obchodě. Měli prosciutto cotto – na vývesním štítku. Nevím proč bych měla v českém kšeftě objednávat italsky, tak jsem si zkrátka řekla o dvacet deka vařené šunky. To byla mela! Zakončila jsem tedy ještě požadavkem – jí pro radost – na prosciutto di Praga a bylo vymalováno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek