Avatar uživatele
Jahoda

Jde to i rychleji?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jak to mám udělat, aby se mi filmy či pohádky stahovaly richleji. Pročistila jsem celý počítač a odinstalovala co už nepotřebuji a stále mi to stahuje pomulu. Klidně i 20hodin, což se mi zdá fakt moc. Neporadíte mi co s tím? Nebo alespoň nějaký program, který stahuje rychle, ale neplatí se za to nic a je to ZADARMO. Mockrát Vám děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, fortin, kokoťenko, rynek878 před 5211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

všechno je to závislé na vaši rychlosti internetu,a také odkud filmy stahujete,a jestli je to film v avi(700Mb) či dvd(asi tak 3.5–4 Gb,to je 5krát-6krát více)já používám IDM(internet download manager)a rychlost stahování 500Kb/sec.Film avi 700Mb stahuji tak do 1/2hod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
☮ Vašek

Ale notak, jak k tomu přijdou ti, co ten film natočili? Kdybyste byla ochotná aspoň trochu se jim finančně odvděčit, vše by šlo MNOHEM snáz.

Jinak k odpovědi: problém není na Vašem počítači, ale na místě, odkud film stahujete. Nejspíše se jedná o nějaké omezení pro uživatele, co nejsou VIP (neplatící), pak to žádný program pochopitelně neurychlí. Zkuste se podívat na jiné stránce, kde jde stáhnout, třeba to bude lepší.

Jinak pokud používáte pro stahování BitTorrent nebo podobnou službu, pak 20 i více hodin je celkem obvyklá doba, zvláště když se jedná o dílo, které není zrovna v centru pozornosti, jako nejnovější filmy z kina.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
czPopi

  1. rychlost je závislá především na tom, jakou rychlost máte koupenou od Vašeho poskytovatele internetu.

Pokud je to 1Mbit (megabit), stáhne se Vám 1MB (megabyte) za 8sek – teoreticky při nejlepších podmínkách.
Pokud tedy stahujete film o velikosti 700MB, je to 8×700 = 5600sek = 1,5 hodiny.

Takto rychle nemusíte stahovat nějakým programem, stačí k tomu obyčejný prohlížeč. Abyste stahovala takto rychle, je třeba stahovat například z placených serverů – u nás například czshare.cz, zahraniční rapidshare.com. Cena dnes není tak vysoká, aby si to nemohl člověk dnes dovolit. Je zde také garantována určitá stahovací rychlost, která je mnohdy težko dosažitelná na torrentových nebo jiných sítích.

Celá problematika je rozsáhlejší než je toto okno a tak se doporučuji poptat dále na to, co Vám nebude jasné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek