Avatar uživatele
opa

Jde těžko a někdy nejde vůbec odeslat meil s přílohou třeba 6MB.

Někdy stršně dlouho trvá než se mě podaří odeslat meil s přílohou třeba velikosti 6MB.Co by tomu pomohlo a zrychlilo to?Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Záleží na tom, ze které schránky se to odesílá. Tuším, že největší přílohy umožňuje Seznam. Píší sice 11MB, praxe je ale asi tak do 10.
Na větší velikost z jakékoliv schránky je např. letecká pošta, případně jiné možnosti.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Veľa schránok pracuje ešte zastaralo s malým úložným priestorom. Väčšie prílohy doporučujem poslať cez napríklad
www.uschovna.cz
www.uschovna.sk
Prijímateľovi takejto prílohy pošlete len link, heslo a termín, do ktorého si poštu vyzdvihne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Rychlejší upload poskytovatele inetového spojení.
Je zajímavé že když se zde mluví o inetovém připojení každý se chvástá jenom downloadem ale upload ho nezajímá. Třeba takové ADSL, WDSL má vynikající download ale uploadem se již poskytovatel nechlubí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

přes g-mail mi to jde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LukasP

Bohužel záležet může na mnoha faktorech.
Co mě tak napadá, tak hlavní příčinnou bude pravděpodobně rychlost tvého uploadu (tj. rychlost odesílání dat na server – internet). Bohužel to nijak neovlivníš, to určuje provozovatel internetu. Druhá věc by mohla být v prohlížeči. Pokud používáš IE, ten má „pomalé reakce“. Proto bych doporučil Google Chrome, který je rychlostí nejlepší nebo jeden z nejlepších. Ale spíš se přikláním k rychlosti uploadu :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek