simsalabim

Jde tady (odpovědi.cz) změnit registrační e-mail?

Myslím tím změnu e-mailu, který byl zadán při registraci… Pokud jde změnit, jak?

Nejlepší odpověď
panenka

Možná ano ale jedině po domluvě s adminem.Zkus mu napsat na meil on ti určitě pomůže .

Další odpovědi
hanulka11

nebo si to uveď ve svém profilu -napiš změna e-mailu a napiš nový kontaktní e-mail.Myslím, že by to také šlo

standa

NE !

Ale lze si samozřejmě založit novou identitu s jiným emailem… a pro případné smazání stávajícího registračního emailu musíte požádat adminy.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/on-tu-nejde-v-profilu-zmenit-kontaktni-mail