Shady

Jde syntetizovat CBD bez použití marihuany?

Jedná se o látku která může léčit spoustu nemocí,ale přesto se téměř neprodává, nikdo ji nezná.Tato látka je na rozdíl od thc legální tak nechápu že se už dávno nepoužívá když má vysoký potenciál k léčbě celé řadě nemocí..

Odpovědi
jáára

Teď to dozrává, tak nač syntetizovat?

arygnoc

teoreticky možno sntetizovať ktorúkoľvek látku.

otázka je, či sa to vyplatí.

kanabidiol na rozdiel od thc nie je psychotropná látka a štúdium jeho liečebných účinkov (najmä v neurológii) je prakticky v začiatkoch.
takže nejaká masová výroba zatiaľ pre liečebné účinky sa nejaví ako potrebná, ak sa tak stane, buď sa bude „ťažiť“ z prírodných zdrojov (konopa) alebo sa bude vyrábať synteticky – ak to pôjde a bude to výhodné.

  • ;Q