bolak

Jde spustit flash video full screen na jednom monitoru při dual view, tak abych mohl na druhém monitoru pracovat?

Mám dva monitory připojené k počítači a potřebuju, abych mohl na jednom monitoru normálně pracovat, ale mít tam někde bokem otevřenou stránku s live přenosem, a ten přenos s tý stránky aby mi běžel full screen na tom druhém monitoru, aniž bych ho měl na vrchu. Abych si mohl prostě normálně na počítači pracovat, zatím co druhá osoba by sledovala „televizi“. Jde to nějak?

PS: Na svém starém počítači jsem měl u driveru grafiky možnost při dualview sledovat full screen film na sekundárním monitoru, ale šlo to jen u videopřehrávače a né u normálního streamu z internetový stránky, taková možnost tam právě nebyla, tak mě zajímá jestli to prostě nějak lze…
Doplňuji:
Reuef: Jo sorry, já to blbě napsal, já myslel u varianty „clone“ a ne dual-view. Na předchozím počítači, s předchozí grafickou kartou jsem měl ve stavu CLONE u ovladače možnost spustit na vedlejším monitoru film na FULL, kdykoliv jsem nějaký film spustil. Když nic neběželo, tak monitory fungovaly ve fázi clone, čili na obou monitorech stejnej obraz.

Odpovědi
Reuef

U flashe nemam zkusenost ale u prenosu pres MS Silveright (konkretne na tipsportu) mi to problem nedelalo…normalne jsem prohlizec soupl na druhej monitor hodil fullscreen a na hlavnim monitoru jsem delal co jsem potreboval…

arygnoc

na klone to nejde.
musíte povoliť rozšírenie plochy na oba monitory.

bežne na jednom mi beží film (ako „šum“ pri práci), na druhom pracujem.
miesto filmu si tam môžete samozrejme môžete otvoriť čokoľvek.

mrNikelou

Mám vyzkoušeno na youtube a fungovalo to bez problému i u kámoše na streamu. ale rovnout ě informuju že si musíš vytvořit nový okno prohlížeče tam otevřít to na co budš koukat a přetáhnout to okno na druhý monitor a tam teprv spustit full screen přímo v flashovém přehrávači ;)