Misirik

Jde spustit drakensang online bez graficke karty?

Přestala mi v notebooku HP (Hp ProBook 4530s)
fungovat grafická karta. Jde to nějak obejít?

Doplňuji:
Nebo nedala by se hra nějak spustit na androidu (Tablet Prestigio Multipad 4 Quantum PMP5785C_QUAD)

Odpovědi
Lamalam

Bez funkční grafické karty napustíš vůbec žádný program. Obejít to nejde.
Doplňuji:
Jseš si jistý, že víš, co je grafická karta, k čemu slouží a jak se projevuje její nefunkčnost?

lolinka255

jj mně jde i bez grafické karty.

shooter

Je to docela dost graficky náročná hra. Tudíž pokud by se ti to nějak povedlo ( i když tomu nevěřím) tak si ani nezahraješ.

AmazedWolf

Měl jsem počítač bez grafické karty a šel mi pustit jen přes nouzový režim.