ixpektix

Jde soubor v mp4 nebo v avi předělat do mp3? Prosím o postup

Nejlepší odpověď
Chico

Ano jde, zkuste free program: Free studio
Stáhněte třeba ze Stahuj:
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/zpraco­vani_videa/free-studio/

Po nainstalování a zapnutí vyberte zelenou ikonku DVD & Video,
tam vyberte free video to mp3,
dostanete se do programu, kde dáte add files pro přidání videí a potom kliknutím na convert to převedete.
Chvilku to potrvá.

Další odpovědi
Martina S.

To mícháte jablka a hrušky dohromady. Avi a mp4 jsou video formáty a mp3 je zvukový formát. Tak si myslím že to nejde, ale nejsem zas tak znalá.

dennis15

Já mám zase problém, že bych potřeboval přidat mp3 zvuk do avi videa a aby to všechno vyšlo do formátu avi. Pomůžete mi?

Cass

pokud nechcete nic ztahovat, tak tu je ještě jedna možnost na stránkách
http://audio.online-convert.com/
je to online. Jen si vyberete co kam chcete převés, dáte si tam soubor a jen čekáte. Po několika minutách si můžete stáhnout ten samý soubor v jiným formátu