norek

Jde si vytisknout z nějakého programu očkovaci prukaz pro psa??

Jde si vytisknout z nějakého programu očkovaci prukaz pro psa ten stary mam potištění chodime na náves očkovat a nevím jestli mobilní veterináka ho bude mít

Nejlepší odpověď
kropitko

Veterinářka ho bude mít určitě u sebe,dokonce ne jeden,ale několik…

Další odpovědi
ReHu

Také si myslím, že by ho měl mít doktor, který očkuje, i když je mobilní. Tolik místa to zase nezabere.

Jituna

Očkovaci průkaz pro psa vystavuje veterinář. Mám několik psů každý z nich má očkovací průkaz trochu jiný, ale to je tím že je mezi pejsky poměrně velký věkový rozdíl. Jednou jsme měli doma nalezence, kterého jsme také nechali očkovat na návsi, a dostal kartičku o očkování. Nový majitel si pak očkovací průkaz zařídil v ordinaci.

pinquik

Očkovací průkaz vystavuje pouze veterinární lékař. Existuje mnoho druhů průkazů, od velmi jednoduchých přes designově pěkně udělané. Očkovací průkaz se vystavuje u 1.očkování zvířete. Pokud ho majitel ztratí, lze vystavit duplikát. Cena průkazu je velmi přijatelná.

Zdroj: www.vetroudni­ce.estranky.cz