Avatar uživatele
mandat

Jde si tady na odpovědích stěžovat na admina, že mi smazal (dle mého) neoprávněně příspěvek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Na admina si stěžovat můžeš, ale zase jedině adminovi. A on potom posoudí jestli je ta stížnost oprávněná či nikoliv. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nešlo o otázku na výraz furt? Otázka je zpět. Sotva jsem odeslala odpověď, hned zmizela otázka. Navíc nebyla to jen zábavná otázka.

Stejně tak někdo smazal jazykový dotaz, kde jsem naznačila, co je třeba pro slohovou práci znát.

Ale admini obě otázky vrátili. Ne vždy má ten, kdo nahlásí, dlouho radost. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Buďto tak, jak jsi to udělal tímto dotazem – a nebo mailem na info@odpovedi.cz
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Pozrite si pravidlá
závadný príspevok sa nahlasuje tlačítkom „Nahlásit“ a po označení dôvodu nahlásenia sa otázka zvýrazní adminovi (automaticky) ako nahlásená a on rozhodne o jej odstránení, alebo ponechaní (navrátení odokrytím v prípade nahlásenia strieborným a zlatým uživateľom).
Všetci užívatelia len nahlasujú, mazať môže len admin… strieborní a zlatí užívatelia nahlásením príspevku otázka/odpoveď príspevok zneviditelnia.

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Díko za smazání odpovědi ty super užasná vše znaloucí a trapně odpovídající ledko.
Mě se taky nelíbí většina tvých rádoby inteligentních odpovědí které mají pokaždé nulovou hodnotu, ještě menší jak ta moje co si smazala.

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zmazaním vašej odpovede moja odpoveď stráca význam (napriek 5 palčekom), preto ju navrhujem na odstránenie:
Otazníkovič,
obviniť niekoho pre zmazanie otázky, ktorá nebola v tejto otázke definovaná, môže s určitosťou len páchateľ. V opačnom prípade je to len podozrenie, čo treba uviesť, pretože vašim príspevkom urážate „zdejší důchodce“

Doplňuji:
Závadné príspevky maže jedine administrátor. Všetky požiadavky a protesty voči zmazaniu treba adresovať priamo adminovi info@odpovedi.cz

Kdo udělil odpovědi palec?annas, dudu, johana 56, Drap, gagaga – ďakujem vám

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nie som z tých, čo sa skrývajú za iných. Ak navrhnem na zmazanie, priznám to.
Váš urážajúci šíp trafil nesprávny cieľ. Pôvodca sa tomu smeje v úkryte.
Vaša reakcia ukazuje človeka, ktorý najpr strelí a až potom mieri.

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ale súhlasím so zmazaním vašej urážlivej odpovede.

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek