bolak

Jde si nějak natáhnout mapy ze seznamu do PC, abych je moch normálně projíždět?

Z netu se mi strašně sekaj, nejdou plynule posunovat a když tam mám zobrazený i turistický trasy, tak se to ani nehne.

Nejlepší odpověď
Johny_r

Zkus jiný prohlížeš (Internet explorer, Firefox, Chrome, Opera, výběr je velký). Jinak mylím, že stáhnout k prohlížení offline se nedají. Ale existují mapové softwary, které fungují offline (Infomapa).

Další odpovědi
Michal Kole

Oficiálně to nejde.

Možná najdeš nějaké rozšíření do prohlížeče, který to umí, ale na Seznam pochybuji. Na google něco najdeš spíše.