Avatar uživatele
petr77

Jde sehnat neomezený tarif i levněji než to nabízejí operátoři?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Počkej na virtuální operátory, uvidímš za minimálne 1/2 roku jak se ještě pár věcí změní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dj.david1234

Dá.. zavolej jim, řekni, že chceš neomezený tarif, ale, že jestli ti ho nedají levněji tak přejdeš ke konkurenci 🙂
Mezi námi, funguje to 🙂
Známý má neomezený tarif už dávno za 200kč 🙂
A volá kam chce 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

Já nabízím neomezený tarif za 490kč u Vodafonu. Je to přes jednu firmu, která má smlouvu s Vodafonem, který ji určil že musí prodat tolik a tolik tarifů.
Mě to lidi a známý berou, má to stejné podmínky a 2 kila měsíčně ušetří :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Jde to, ale za něco. Řada firem jako Bonerix apod. sice to nabízí levněji, ale číslo pak není Vaše, je té firmy. Pokud firma nebude platit, vypnou Vám telefona je to. Už jsem se s tím několikrát setkal, že se takto lidi nechali spálit (ne tedy přímo u Bonerixu, ale byly to jiné firmy, už jen ta jména firem byla taková podezřelá).

Můžete se zkusit podívat na nabídku U:fona – nabízí neomezený tarif AIR Unlimited Plus za 680Kč/měsíc s internetem 1GB.
Nevýhodou je, že to U:fon neprovozuje ve své CDMA síti, ale používá (myslím Vodafoní) GSM síť, takže je to de facto virtuál.

Já teda osobně narozdíl od řady lidí bych k virtuálnímu operátorovi nešel, přijde mi to jak malí dodavatelé elektriky a plynu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tom 119

Ano, určitě jde, neomezený tarif do všech sítí plus internet za 490,– Kč :
http://cenyvo­lani.cz/nejlep­si-mobilni-tarif/

před 2839 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek