medvídek1999

jde s veganstvím třeba po 10 letech skončit? nebo ne? :D :)

Chci se zeptat když jste vegan musíte tím být na celý život?? Nebo s tím třeba začnete v 15 a ve 20 skončíte?(jde s veganstvím skončit?) Děkuji za odpovědi :D

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě že to lze.
A většina veganů (či vegetariánů) to také, jakmile se u nich projeví zdravotní obtíže, udělá…
Jenom není dobré nekolikaleté bezmasé období ukončit opulentní hostinou s převážně masitými chody.
😉

Další odpovědi
Kelt

To je tvoje rozhodnutí, co budeš jíst, pít, kde budeš bydlet, koho budeš poslouchat – jako hudbu, atd. Takže nejsi na nikom závislý. Je to jako se cvičením. Prostě se rozhodnu, že začnu chudnout, začnu být veganem, nebo s tím přestanu. Nebo se bojíš, že ti bude někdo říkat, že jsi nevydržel atd. Udělej to, co je pro Tebe výhodné a prospěšné, z různých důvodů , zdravotních, finančních a pod. Od toho jsme lidé, že se můžeme svobodně rozhodovat aspoň v něčem.

postcd

myslím že ano, avšak mnoho z nich se nebude chtít najet na maso a podobné. Samozřejmě pokud je tělo navyklé na nějakou stravu tak je potřeba odvykat pozvolna.
co jsem jedl zeleninovo ovocnou stravu tak jsem se cítil lépe, bystřejší smysly, žádný nedostatek slabosti

Reezo

Jasně, Jakmile začne mít strach o své zdraví, tak nakonec člověk přestane i kouřit.

arygnoc

normálne niet dôvod s tým ani začínať.