Silvershine

Jde přidělat fotku z fotky?

Když se vyfotíme ve škole a každý z nás dostane fotku, šlo by jí ještě nějak přidělat ve stejné kvalitě a na stejném fotografickém papíru ? Stačí zajít k danému fotografovi ?

Nejlepší odpověď
anonym

Mělo by to jít, většina profi fotogravů si právě pro tyto události nachává zálohu.

Další odpovědi
ReHu

Pokud zajdeš k tomu fotografovi, který fotil a bude mít schovanýsníme, což asi bude, ( nebo negativ ), pak ano.
Pokud ne, stačí fotku oskenovat. Teď jsem skenovala desítky starých fotek a je to v poho.

quentos

Jde. Tzv. „foto z fota“ nabízí většina lepších fotoatelérů a fotolaboratoří.